Czy można znaleźć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Jeszcze kilkanaście lat temu znalezienie korzystnych ofert kredytowych było bardzo trudne. Współcześnie wszystko się zmieniło. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać do tego internet. Do dyspozycji mamy rozmaite rankingi, a także porównywarki ofert. Dzięki nim o wiele łatwiej jest podjąć ostateczną decyzję. Nie trzeba obawiać się skrajnie wysokich kosztów, które sprawią, że pożyczka będzie nieopłacalna. Wiele osób zastanawia się, czy istnieją oferty kredytowe bez zaświadczeń. Oczywiście, że tak! Przed podpisaniem umowy należy jednak sprawdzić warunki umowy. Łatwo jest trafić na oszustów, którzy pragną wyłudzić gotówkę.

Kredyt dla dłużników

Osoby zadłużone często mają problem z zaciągnięciem kredytu bankowego. Jest to zupełnie normalne – baki sprawdzają historię kredytową, tak aby zminimalizować ryzyko braku spłaty zadłużenia. Najtańszy kredyt gotówkowy bez BIK można znaleźć przez internet. Wiele popularnych banków kieruje swoją ofertę właśnie dla osób znajdujących się w bazie dłużników. Trzeba jednak mieć świadomość, że wiąże się to zwykle z nieco wyższym oprocentowaniem. Dodatkowym utrudnieniem jest relatywnie niska maksymalna kwota pożyczki. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

Bez zaświadczenia o zarobkach

Osoby bez pracy również mogą mieć problem z zaciągnięciem kredytu, szczególnie jeśli potrzebuję one dość wysokiej kwoty gotówki. W takiej sytuacji dobrze jest przeanalizować oferty kredytów bez zaświadczenia o dochodach. Zwykle udzielane są one od ręki. Nie trzeba więc obawiać się długiego czasu oczekiwania na pieniądze. Formalności można załatwić drogę elektroniczną. Przed podpisaniem umowy należy jednak sprawdzić kredytodawcę. Musimy upewnić się, czy nie mamy do czynienia z lichwiarzem.