Porównanie kredytów gotówkowych w różnych instytucjach bankowych

Jeśli pragniemy zaciągnąć kredyt gotówkowy, ale nie wiemy z usług którego banku skorzystać, warto usiąść wygodnie w domu przed komputerem i zapoznać się z najnowszym rankingiem kredytów. Dzięki porównaniu ofert kilku banków, możliwe jest znalezienie dla siebie tej najbardziej opłacalnej. 

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych to doskonałe narzędzie do znalezienia najlepszego kredytu gotówkowego. Do dyspozycji mamy wiele firm, które dwoją się i troją w celu pozyskania nowego klienta, ale tak naprawdę nie każda oferta będzie korzystna akurat dla nas. Dzięki porównywarkom możliwe jest zestawienie ze sobą ofert kilka pożyczkodawców, co pozwala na znalezienie najtańszego kredytu w oparciu o nasze indywidualne potrzeby i możliwości finansowe.

Porównanie kredytów gotówkowych w wybranych bankach

Nie zawsze jest tak, że te największe i najbardziej znane banki są w stanie zaoferować nam najbardziej atrakcyjne warunki umowy, dlatego też warto najpierw dokładnie przeanalizować ich oferty. Jeśli przykładowo chcemy pożyczyć 5000 złotych na okres 12 miesięcy, to miesięczna rata kredytu gotówkowego w Alior Banku wyniesie 432,40 złotych. Wysokość RRSO wynosi 12,27%. Podobnie będzie w Banku Credite Agricole – 434,02 złotych, gdzie RRSO wynosi 7,88%. Nieco więcej zapłacimy już w Baku pocztowym – 437,27 złotych, a w ING Banku Śląskim dokładnie samo. Z tą różnicą, że w Banku Pocztowym RRSO wynosi 9,36%, a w tym drugim 18,56%, czyli dwa razy więcej. W Citi Handlowy przyjdzie nam płacić comiesięczne raty w wysokości 437,26 złotych, a RRSO wynosi 9,4%.